Filtrowanie

Kategoria

Płeć

Wiek

Cena

PLAYMOBIL

Playmobil jest wiodącą niemiecką marką branży dziecięcej. Produkcją zabawek Playmobil zajmuje się znana na niemieckim rynku firma Brandstätter GmbH & Co. KG. Playmobil kieruje swoją ofertę do dzieci z przedziału wiekowego od 1,5 do 10 roku życia.

 

Katalog klocków bazuje na osiemnastu seriach: playmobil 1.2.3, Country, playmobil special PLUS, Dinos, History, City Action, Western, Pirates, Knights, Dragons, Sports&Action, Top Agents, Future Planet, Summer Fun, City Life, Dollhouse, Princess, Christmas.

 

Zabawki sygnowane logiem tej marki są doceniane nie tylko przez dzieci, ale też przez ich rodziców i pedagogów. Marka znana jest w blisko 80 krajach na całym świecie. Do tej pory wyprodukowała ponad 2,5 miliarda figurek.

 

Gotowe zestawy Playmobil oprócz figurek (7,5 centymetra wysokości) zawierają liczne elementy urozmaicające zabawę (zwierzątka, domki, pojazdy).

 

Rozwijająca wyobraźnię zabawa w odgrywanie ról w historycznej czy aktualnej scenerii fascynuje dzieci i jest wielce ceniona przez rodziców i pedagogów.

LIKWIDACJA KOLEKCJI ZABAWEK PLAYMOBIL - STANY MAGAZYNOWE DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

Klocki Playmobil

Sortowanie:
popularity_desc Najchętniej kupowane
price_asc Cena od najniższej
price_desc Cena od najwyższej
add_date_desc Ostatnio dodane
Ilość produktów:
Sortowanie:
popularity_desc Najchętniej kupowane
price_asc Cena od najniższej
price_desc Cena od najwyższej
add_date_desc Ostatnio dodane
Ilość produktów:

Ostatnio oglądane

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij