Filtrowanie

Kategoria

Płeć

Wiek

Cena

Bajo

Bajo – polski producent zabawek drewnianych. Firma powstała w 1993 roku. Specjalizuje się w produkcji zabawek eksponujących naturalne właściwości drewna. W swej ofercie posiada drewniane zabawki edukacyjne, drewniane akcesoria do rehabilitacji oraz mebelki do pokoju dziecięcego. Marka cieszy się ogromnym zaufaniem zarówno rodziców, jak i dzieci.

 

Firma Bajo jest przekonana o tym, że przyszedł czas na renesans zabawek drewnianych: oryginalnych, trwałych i wyjątkowych. Zabawki sygnowane logiem marki Bajo wpływają na prawidłowy rozwój dziecka: kształtują wyobraźnię, zapoznają z kształtami i kolorami, doskonalą zdolności motoryczne. Drewniaczki cechuje nie tylko oryginalny design i dopracowane detale, ale również estetyka wykonania.

 

W ofercie marki Bajo znajdziemy: grzechotki, samochody i inne pojazdy dla najmłodszych, sortery, klocki, pchacze i wózki dla lalek.

 

Firma ze swoją ofertą wykracza poza granice naszego kraju. Jest znana i ceniona również w Anglii, Austrii, Niemczech, Holandii czy Szwecji, a nawet Australii!

Zabawki drewniane BajoBajo jest firmą z południa Polski specjalizującą się w produkcji drewnianych zabawek eksponujących naturalne właściwości drewna. Zabawki mają oryginalny design i są dopracowane w szczegółach.

Sortowanie:
popularity_desc Najchętniej kupowane
price_asc Cena od najniższej
price_desc Cena od najwyższej
add_date_desc Ostatnio dodane
Ilość produktów:
Sortowanie:
popularity_desc Najchętniej kupowane
price_asc Cena od najniższej
price_desc Cena od najwyższej
add_date_desc Ostatnio dodane
Ilość produktów:

Ostatnio oglądane

Nagłówek

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij